Antinniemen Asukasyhdistys ry

Antinniemen asukasyhdistys ry

Puh.joht. Heikki Mikkola, Antinniementie 42, 37630 VLK,  gsm 040-5770812,

heikki.mikkola1@gmail.com 

Varapuh.joht. Jyrki Kallio, Antinniementie 54, 37630 VLK, gsm 040-766 8011, jyr.kallio@gmail.com

Sihteeri Annu Arola, Antinniementie 52, 37630 VLK, gsm 040-7276723, annu.arola@pp2.inet.fi

Taloudenhoit. Esa Ventonen, Antinniementie 15, 37630 VLK,  gsm 040-543 2905, esa.ventonen@pp.inet.fi

Jouko Airola, Antinniementie 12, 37630 VLK, gsm 045-670 7171, jouko.airola@pp.inet.fi

Timo Saarelainen, Antinniementie 13, 37630 VLK, gsm 040-5834415, timo.saarelainen@pp.inet.fi

Mika Virkki, Antiniementie 33, 37630 VLK, gsm 040-5271585, mika.virkki1@gmail.com

 

Asukasyhdistyksen kotisivut    http://antinniemenasukasyhdistys.wordpress.com

Asukasyhdistyksen Facebooksivut Antinniemi


Palvelemme kielillä

Suomi, Englanti

Toimiala

Asukas- kotiseutu-, kylä- ja kaupunginosayhdistykset

Teemat

asukas- ja kylätoiminta

Avainsanat

yhteisöllisyys

Kohderyhmä

jäsenet

Ikäryhmä

kaikenikäiset

Osoitteet

  • Postiosoite

    Antinniementie 52

Yhteystiedot

Kotikunta: Valkeakoski
Sähköposti:
annu.arola@pp2.inet.fi

Lisätietoa verkossa

http://antinniemenasukasyhdistys.wordpress.com

Toiminta-alue

Alue
Pirkanmaa

Kunta
Valkeakoski

Kaupunginosa / Kylä
Antinniemi

Postiosoite

Valkeakoski